Even voorstellen: onze nieuwe tandarts Yasmine!

Vanaf 9 mei wordt ons team uitgebreid met de komst van tandarts Yasmine Ismail!

Wij stellen u graag aan haar voor, want u zult Yasmine elke donderdag zien in onze praktijk. Zij is een bekwame en secuur werkende tandarts met een passie voor haar vak.

In 2016 heeft ze haar studie Tandheelkunde afgerond aan de Universiteit van Göteborg in Zweden. Het is algemeen bekend dat de zorg in Zweden bekend staat om haar hoge kwaliteitsstandaard en dit is ook de norm voor de werkwijze van Yasmine.

In de afgelopen jaren heeft Yasmine zich ingezet om meer kennis te vergaren binnen het vakgebied van orale chirurgie en implantologie door cursussen te volgen en behandelingen binnen orale chirurgie uit te voeren.

Publicatiedatum: 28-04-2022


Terug naar overzicht